Epaile espezialisten panelak

F.A.G./G.A.F Panel Espezialistak

Autonomia- eta estatu-eremua (RFEA)

T panela

Lurralde- eta autonomia-eremua (Euskal Autonomia Erkidegoa)

A panela

Nazio-eremua (RFEA)

B panela

Nazio-eremua (RFEA)

Esteka interesgarriak

Epaileen Batzorde
Nazionalaren araudia

C.N.J.ko panelak

Gipuzkoako Batzordearen
panelen banaketa

Foto Finish

Arduraduna: Emilio San Juan Sierra

1go Abizena2garren AbizenaIzenaPanelaMaila
SAN JUANSIERRAEMILIOBNI
SAAVEDRAALONSOIBAIANIII
GARCIAPEREZIÑAKIBNII
SOTOPAUNEROJESUSTNI
SAGARNAURZELAIIÑAKITNI
GARCIARODRIGUEZCHAROTNI
ODRIOZOLAAZURMENDIJAIONETNII
JIMENEZZABALETAANETJT
PETREÑASETXEBERRIAJOSE RAMONTNI
GOIKOETXEARODRIGUEZIMANOLTNI
LOPETEGIGÓMEZLUISTNI
LOPEZ DE MURILLASARAGÓNLORETOTNI
SANTOSTOLEDOARANTZATNI

Zuzendaritza Teknikoa

Arduraduna: Rafael Hernández Irurzun

Eguneratua: 2022/12/16

1go Abizena2garren AbizenaIzenaPanelaMaila
HERNANDEZIRURZUNRAFAELBNI
SAAVEDRAALONSOIBAIANIII
SAGARNAURCELAYIÑAKIBNI
ESNAOLAAGESTAIDOIATNI
BERISTAINGONZALEZNAROATJT
DE ORTERODESPILARTNI
GOIKOETXEARODRIGUEZIMANOLTNI
RODRIGUEZLABURUVIRGINIATNI
SOTOPAUNEROJESÚSTNI
VENEROBRAVOJUANFRANTNI

Irteerak

Arduraduna: Jaime García Murguiondo

Eguneratua: 2022/12/20

1go Abizena2garren AbizenaIzenaPanelaMaila
CabezasQuirogaMirenTJT
CardabaValentinPedroTNI
CastilloGarciaMarvinTJT
GarcíaLozaJosé JavierTNI
GarcíaPavónFloriánTNII
GarcíaMurguiondoJaimeTNII
GaztañagaUrkiaJosé IgnacioTNI
SerranoRíosF JavierTNII
SodupeZalacaínJosé IgnacioTNI
CampoFernandezAnaTNI
De orteRodesPilarTNI
EsnaolaAgestaIdoiaTNI
GarcíaRodriguezCharoTNI
HernandezIrurzunRafaelTNI
IntxaurrondoAguirrezabalAinhoaTNI
LopeteguiGómezLuis AngelTNI
LopezTellaetxeJonTNI
Lopez de BergaraMorenoIrantzuTNI
Lopez de MurillasAragonLoretoTNI
OdriozolaAzurmendiJaioneTNII
OrmaetxeaAriznabarretaJon AndoniTNI
RodriguezLaburuVirginiaTNI
RuizOfialdegiSusanaTNI
TxopiteaSánchezJoseba IñakiTNI
UrkizuGonzalezLierniTNI
VergaraAceraPabloTJT

Ibilketa

Arduraduna: Florián García Pavón

1go Abizena2garren AbizenaIzenaPanelaMaila
CárdabaValentínPedroBNI
GarcíaMurgiondoJaimeBNII
GarcíaPavónFloriánBNII
SaavedraAlonsoIbaiBNIII
TxopiteaSánchezJoseba IBNI

Zirkuituen homologazioa

Arduraduna: Jose Ángel Iraola Calvo

1go Abizena2garren AbizenaIzenaPanelaMaila
GarcíaLozaJosé JavierBNI
IdiáquezLazcanoRicardoBNI
IraolaCalvoJosé ÁngelANII
OdriozolaAzurmendiJaioneBNII

Baliabide elektronikoak

Arduraduna: Jesús Soto Paunero

1go Abizena2garren AbizenaIzenaPanelaMaila
De OrteRodesPilarTNI
HernándezIrurzunRafaTNI
SotoPauneroJesúsTNI

Traileko epaileak

Arduraduna: Ibai Saavedra Alonso

Erabilgarritasuna: 2022. urtea

Izena1go Abizena2garren AbizenaPanelaMaila
MIRENCABEZASQUIROGATJT
ANA VICTORIACAMPOFERNANDEZTNI
PEDRO LUISCARDABAVALENTINTNI
ELENACORTESARTOLATNI
JOSE JAVIERCUADRADOPELAEZTNI
MARIA IDOIAESNAOLAAGESTATNI
JESUS MªGARBAYOMICHELENATNI
JOSE JAVIERGARCIALOZATNI
JAIMEGARCIAMURGUIONDOTNII
FLORIANGARCIAPAVONTNII
TXAROGARCIARODRIGUEZTNI
IMANOLGOIKOETXEARODRIGUEZTNI
RAFAELHERNANDEZIRURZUNTNI
JOSE ANGELIRAOLACALVOTNII
ANEJIMENEZZABALETATJT
IRANTZULOPEZ DE VERGARAMORENOTNI
JUAN ANTONIOORMAETXEAARIZNABARRIETATNI
JOSE RAMONPETREÑASETXEBERRIATNI
VIRGINIARODRIGUEZLABURUTNI
Mª JESUSROLDANGARCIA-CALVOTNI
SUSANARUIZOFICIALDEGUITNI
IBAISAAVEDRAALONSOTNIII
IÑAKISAGARNAURZELAITNI
EMILIOSAN JUANSIERRATNI
ARANTXASANTOSTOLEDOTNI
JOSETXOSANZBERROARBURUATNI
JAVISERRANORIOSTNII
JESUSSOTOPAUNEROTNI
JOSEBA IÑAKITXOPITEASANCHEZTNI
JUAN FRANCISCOVENEROBRAVOTNI